Víte, kde v Mikulově si zahrát bowling a dát si skvělou pizzu?

Čeká vás oslava narozenin a přemýšlíte, kde byste se mohli skvěle zabavit? Máte větší děti a chtěli byste je naučit bowling, abyste měli rovnocenné parťáky a mohli je naučit všem trikům, které znáte? Možná milujete pizzu, a když je vážně chutná, mohli byste ji jíst dnem i nocí, zvláště když je pálivá nebo v exotickém duchu. Ať už je to tak, nebo tak, v Mikulově můžete navštívit oblíbené Bowling Sport Centrum s.r.o.

Pochutnejte si na lahodných jídlech

Pizzerie a restaurace v jednom nabízí hostům nejen výbornou a správně připravenou pizzu. Objednat si můžete denní menu pro daný týden, ale také mnohá jídla z jídelního lístku. Abyste se do restaurace více těšili a mohli si ji dokonale představit, podívejte se na fotogalerii na bowlingmikulov.cz.

Restaurace je zde nafocena tak, abyste věděli nejen uvnitř, ale fotografie jsou pořízeny i venku na zahrádce a hezky vybaveném hřišti, aby se zabavili i malí návštěvníci a rodiče se mohli v klidu najíst, pokud už není děti potřeba hlídat.

Od 11:00 hod můžete každý den objednávat jídlo a pizzy na rozvoz na tel. číslech +420 776 090 321 a +420 519 512 777. Od 14:00 hod je možné provádět rezervace bowlingových drah, míst v pivnici a restauraci na golf simulátoru nebo v laserové střelnici a dalších zařízeních. To vše na tel. čísle +420 777 736 168.

Uspořádejte si zde firemní nebo rodinnou akci

Celý prostor je pokryt Wi-Fi sítí, a tak se můžete připojit k internetu. Prostor je vhodný jak pro firemní, tak pro rodinné akce, které mohou být spojeny s prezentací. Pro tyto příležitosti je hostům k dispozici projektor s možností připojení k notebooku a velkoplošným projekčním plátnem.

Nezbývá, než se podívat na bowlingmikulov.cz, ochutnat výbornou kuchyni místní restaurace nebo pizzu z kamenné pece a zahrát si bowling. Jistě budete spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram