Revize elektroinstalace v bytě aneb prevence je důležitá

Říká se „Kdo je připraven, není překvapen.“ To je velmi pravdivá fráze týkající se téměř všeho, především elektroinstalace. Mít komplikace s elektrospotřebiči a celkově elektro součástmi bytu je nepříjemné. Proto nepodceňujte revize, provádějte je pravidelně a případného zkratu, ohně či jiné škody se nemusíte bát.

Kdy se elektro revize provádí?

Kontroly tohoto typu se nejčastěji dějí u kolaudací. Kontrolují se nově zavedené elektrospotřebiče, elektroinstalace a další. Až po této revizi může být vaše domácnost připojená na elektroměr. Jedná se o určitou formu prevence. Jestliže však již spokojeně bydlíte, provádějte pravidelně se opakující elektro revize, které od sebe nemají větší časový rozestup než 5 let. Budete mít tak jistotu, že je vše v pořádku a žádný úraz nehrozí.

Proč provádět revize elektroinstalace v bytě?

Elektrika, konkrétně elektrospotřebiče, dokáže být dobrý sluha, ale také nás umí pěkně potrápit. Jak plyne čas může se stát, že se některé obvody přeruší, drátky zkratují. Kdybychom takový elektrospotřebič používali nadále, snadno bychom mohli přijít k úrazu. Mohl by nás zasáhnout elektrický proud nebo by zařízení mohlo začít hořet. Proto se provádí revize elektroinstalace v bytě. Zkontrolují, zda je funkčnost v pořádku a všechno pracuje tak, jak má.

Revize elektro Praha aneb kdo je profík v hlavním městě?

Každé město má svou top firmu, která provádí revize elektroinstalací, elektrospotřebičů a mnohých dalších. Nejlepší preventivní prohlídky provádí firma Pražská revizní, která má pod palcem nemálo důležitých institucí. Stará se o AMU, Psychiatrickou nemocnici Bohnice, ČVUT, ale také společnosti jako je Makro, Hornbach, Tesco a další. Revize elektro Praha mají zkrátka zmáknuté.

Nebylo by úžasné, kdyby takoví velikáni servisovali i vaši domácnost? S nimi se již nemusíte žádné katastrofy obávat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram